in

Zlaté či stříbrné šperky?

Přiblížil se čas Vánoc a není tedy již nyní od věci poohlédnout se po vhodných dárcích. Budete-li vybírat dárek pro partnerku, mějte na paměti, že pěkným šperkem v podobě řetízku, náhrdelníku nebo náušnic nic nezkazíte. Šperky však nemusí být tím jediným, čím uděláte ženě radost.

Vsaďte třeba na nástěnné hodiny

Jak známo ženy si více než muži potrpí na pěkném vybavení bytu či domu. Pěkné hodiny tak neplní jen svůj praktický účel, ale rovněž účel dekorativní. Rozhodnete-li se však partnerce vybrat nástěnné hodiny, mějte na paměti, že výběr je třeba podřídit nejen vlastnímu vkusu, ale také vkusu partnerky a v neposlední řadě i stávajícímu vybavení její domácnosti.

Když se přece jenom rozhodnete pro zlaté šperky…

… nezapomínejte, že výběr nemusí být vůbec snadný. Při výběru vhodného zlatého šperku se neváhejte poradit se svým prodejcem. Řetízky, náhrdelníky, náušnice ani další zlaté šperky nejsou levnou záležitostí a byla by škoda, kdybyste vyhodili peníze za dárek, který se nakonec nebude líbit. Dobrý prodejce šperků by vám měl umět s výběrem vhodného šperku poradit. Všechnu práci za vás však odvést nemůže. Hlavně na vás totiž při výběru zlatého šperku bude trefit se přesně do jejího vkusu, což nemusí být vždy snadné.

Neméně pěknou alternativou jsou i stříbrné šperky

Pokud víte, že vaše partnerka dává před zlatem přednost stříbru, raději její přání respektujte. Zlatým šperkem byste jí totiž nemuseli udělat takovou radost, jakou byste třeba očekávali. Nedejte na názor, že stříbro je nějakým způsobem méněcenné. Stříbrné šperky mohou potěšit úplně stejně jako šperky zlaté. Budete-li chtít svou partnerku obdarovat něčím výjimečným, vsaďte na portugalské stříbro. Jedná se totiž o překrásné, bohatě zdobené secesní šperky, které si získají každého.

What do you think?

-6 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Zahradní krby

Morava zpravodajství R1