in

Vybíráme dětský kočárek, aneb jak se v tom všem vyznat

Nejen elektronika nebo oblečení se dnes dá nakoupit přes internet. Výjimkou nejsou ani internetové obchody s dětskými kočárky. Budete-li však kočárek pro vaše dítko nakupovat v e-shopu, dejte přednost ověřeným obchodům, které prodávají značkové dětské kočárky. Podívejme se však také, co je třeba si před nákupem kočárku ujasnit.

Vybíráme dětský kočárek

Ještě předtím než se necháte okouzlit vkusným provedením některého z kočárků, je třeba vědět, jaký typ dětského kočárku vlastně potřebujete. Existují totiž kočárky hned několika typů, přičemž každý z nich je vhodný pro jinak staré děti a pro jiné účely. Pro ty nejmenší jsou kupříkladu vhodné hluboké kočárky s rovným a hlavně pevným dnem, které neničí páteř dítěte. Boční vedení pak chrání dítě, které se na světě teprve rozkoukává, proti povětrnostním vlivům. Naopak pro starší děti, které už i sedí, jsou vhodné sportovní kočárky. Jelikož mají tyto kočárky větší kolečka, hodí se stejně jako do města i do mírnějšího terénu. Naopak spíše do města jsou vhodné tzv. golfové kočárky. Ty jsou na druhou stranu extrémně skladné, neboť se dají snadno složit. Kombinované kočárky, jak již označení napovídá, se snaží kombinovat výhody předchozích typů v rámci jediného kočárku.

Když kočárek, tak Gesslein

Jak jsme si řekli výše, vyplatí se sáhnout po značkovém kočárku, který bude mít odpovídající kvalitu. Nekvalitním kočárkem často netrpí jen dítě, ale také rodiče. Doporučit lze například kočárky Gesslein, které kromě zmíněné kvality nezapomínají také na moderní design. Zárukou kvality je také prodloužená 3 letá záruka na kočárky značky Gesslein, která značí, že výrobce svým produktům skutečně věří. Zkrátka chcete-li pro své dítko to nejlepší, vybírejte z kočárků Gesslein.

What do you think?

-5 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Jak si pořídit nová vrata

Dětský mobilní telefon i pro vaše ratolesti