in

S organizací pohřbu pomáhají pohřební služby

Součástí života je samozřejmě také jeho konec, po kterém by mělo následovat důstojné rozloučení ve formě smutečního obřadu. Aby se pozůstalí mohli se zemřelým v klidu rozloučit a nemuseli toho spoustu zařizovat, existují pohřební služby a ústavy, které se o vše důležité postarají. Jedním z nich je pražská pohřební služba Pegas.

Pohřební ústav Pegas

Spousta lidí má alespoň přibližnou představu o tom, jak by měl vypadat jejich pohřeb. Někteří si přejí uspořádat velký pohřeb, někomu stačí komornější. Častá jsou také přání, co se týče květin či smuteční hudby. Pohřební služba Pegas dokáže v tomto svým klientům vyjít vstříc. Stejně tak je to s přáními pozůstalých, kteří pohřeb zesnulého objednávají. Pohřební ústav se tedy snaží zařídit pohřeb maximálně podle přání zesnulého, popřípadě pozůstalých. Samozřejmostí jsou i konzultace týkající se například notářského řízení, sociálních dávek a dalších záležitostí, které budou pozůstalé po pohřbu s největší pravděpodobností čekat.

Pohřební služba Praha

Nejčastějším místem konání smutečních obřadů v Praze je obřadná síň Strašnice nebo obřadní síň Motol. V obou případech je možná i kremace, je-li to přání pozůstalých nebo zemřelého. Jak ve Strašnicích, tak i v Motole je totiž krematorium. Pokud tedy dají pozůstalí, třeba i na dřívější žádost zemřelého, přednost kremaci před pohřbem, není vůbec žádný problém ji zařídit. Pohřební ústav Pegas se zkrátka snaží ulehčit všem pozůstalým nelehké chvíle, které jsou se smrtí blízkého zákonitě spojeny. Hledáte-li tedy v těchto nelehkých chvílích partnera, o kterého se můžete opřít a na kterého je spoleh, obraťte se třeba právě na pražskou pohřební službu Pegas. Výhodou je také možnost využití splátkových plateb za pohřeb.

What do you think?

18 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Comments

0 comments

Komfort zdravotní matrace si nemusí dopřávat jen ti, kteří mají problémy se zády

Buďte svým zákazníkům na očích!