in

Prodejna bylin aneb nepodceňujte příjem vitamínu C

Ten má totiž naprosto zásadní účinky na fungování imunitního systému, a kromě toho pomáhá při prevenci únavy a vyčerpání. Málokdo ovšem ví, že je možné vitamin C získat z doplňků stravy, které nabízí například prodejna bylin.

Proč zvolit doplněk stravy?

Chcete-li posílit váš imunitní systém, pak by se prodejna bylin rozhodně měla dostat do vašeho hledáčku. Na přehledném e-shopu si z pohodlí svého domova můžete zakoupit nejenom přírodní zdroje vitamínů, ale i další přírodní preparáty. Hlavním důvodem ke koupi vitaminových tablet je jejich vysoká koncentrace. To je umožněno díky přítomnosti Aceroly, která obsahuje 30krát větší množství vitamínu C než obyčejný pomeranč.

Jak tablety dávkovat?

Názvu Acerola se nemusíte děsit, protože se jedná o jiné označení pro brazilskou třešeň. Byla objevena přibližně v 17. století a od té doby je místními obyvateli vyhledávaným přírodním zdrojem vitamínu C. Dnes už však nemusíte vyrazit do přírody a hledat plody podobné českým třešním, protože stačí konzumovat 1 tabletu každý den nalačno. Nezapomeňte ji zapít dostatečným množstvím vody nebo slabým čajem.

Kolik za doplněk stravy zaplatíte?

Asi si budete říkat, že takto koncentrovaný a jedinečný přírodní doplněk stravy bude pro obyčejného člověka nedostupný. Opak je ovšem pravdou, protože bylinky e-shop jej nabízí za 270 Kč. Za tuto cenu získáte 90 kapslí, což vám vystačí přibližně na 3 měsíce pravidelného užívání. Pokud si cenu doplňku stravy porovnáte například s pomeranči, kterých byste si museli koupit o dost více, pak jsou přírodní tablety jednoznačným vítězem.

E-shop realizující prodej bylin má na skladě relativně velké množství vitaminového doplňku stravy, tudíž se po objednání můžete těšit na rychlé dodání.

Share

Předchozí článekKdy a jak nosit šperky

– Advertisement –

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlásit zanechat komentář

– Advertisement –

Nejnovější články

Rady a Návodyadmin –15.12.2022

Kdy a jak nosit šperky

Šperky se nosí při různých příležitostech. Jsou velmi výrazné a doplňují skvěle váš outfit. Měla 

What do you think?

Written by Seo Geminet

Napsat komentář

Prodejna bylin aneb už jste ochutnali elixír kombuchy?

Prodejna bylin aneb jak používat přírodní kosmetiku?