in

Při výběru kompresorů a chlazení musí jít kompromisy stranou

Většina průmyslových objektů se dnes při svém provozu neobejde bez chladicích systémů a kompresorové techniky. Podobně jsou na tom i výpočetní střediska a datacentra, která si nemohou dovolit fungovat bez řádného klimatizačního zařízení. V těchto i dalších případech se vyplatí sáhnout po profesionálním řešení od BSJ group.

Kompresory, průmyslová chlazení či rozvod technických plynů od BSJ group

Mezi činnosti společnosti BSJ group patří kompletní realizace kompresorových stanic. V nabídce má kompresory snad všech myslitelných druhů. Mezi nabízené služby patří samozřejmě záruční i pozáruční servis kompresorů i návrh řešení, které bude vhodné právě pro váš provoz. BSJ group se dále věnuje průmyslovým chlazením a klimatizacím, přičemž se specializuje hlavně na průmyslové chlazení vody. V této oblasti ocení spolupráci nejen průmyslové provozy, ale také administrativní budovy nebo datacentra. V neposlední řadě se BSJ group věnuje rozvodům technických plynů, včetně těch využívaných ve zdravotnictví. Tak jako v předchozích případech mohou klienti očekávat kompletní realizaci objednávky od projektové dokumentace a návrhu řešení až po jeho samotnou realizaci i následný servis.

Spokojený zákazník na prvním místě

Je vcelku jedno, zda BSJ group zrovna instaluje kompresor, navrhuje chlazení či provádí servis rozvodů technických plynů. Vždy je totiž snahou maximálně naplnit přání zákazníka. I to stojí za úspěchy této firmy, která má dnes kromě centrály v Praze také 3 kompletně vybavená střediska v Brně, Pardubicích a Plzni. V rámci celé České republiky tak může pohodlně realizovat služby týkající se dodávek průmyslových chlazení a kompresorů. Od projektové dokumentace a poradenství, přes prodej a instalaci až po servis.

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Comments

0 comments

Že jsou minerály a nerosty doménou jen sběratelů?

Poradíme o výkupu zlata