in

Komfort zdravotní matrace si nemusí dopřávat jen ti, kteří mají problémy se zády

Řada lidí si myslí, že zdravotní matrace jsou určeny lidem s bolavými zády. Tak tomu ale zdaleka není. Zdravotní matrace totiž mohou problémům se zády také předcházet. Pojďme se tedy podívat, proč je dobré spát na kvalitní zdravotní matraci.

8 hodin denně strávíme spánkem

Odborníci se vesměs shodují, že spát bychom měli minimálně 8 hodin denně. To je celá třetina dne. Proto bychom rozhodně měli věnovat pozornost tomu, na čem spíme. I v tomto případě totiž platí, že požadované kvantity spánku musí být dosaženo za řádné kvality. Byl-li váš spánek sice 8hodinový, ale ráno se probouzíte rozlámaní a neodpočatí, vězte, že kvalita vašeho spánku nebyla dostatečná.

Kvalitní zdravotní matrace pro kvalitní a zdravý spánek

Zapomeňte na proležené a nepohodlné matrace s pružinami, které jste měli už před lety vyhodit. Na nich se jen těžko dobře vyspíte. Abyste se ráno probouzeli nabití energií, i přestože je před vámi celý pracovní den, potřebujete, aby vašim zádům poskytla v noci oporu zdravotní matrace. Spánek na takové matraci bude totiž o poznání kvalitnější a tedy i vydatnější.

Výhody zdravotních matrací

Kromě lepšího spánku se můžete s matrací těšit i na benefity, které přinese pro vaše záda. Tak jako je přes den důležité sedět na dobré židli, je v noci stejně důležité spát na dobré matraci. Významně tak snížíte riziko bolesti zad, které dnes trápí značnou část populace. Vedle vadného sezení za to mohou i nekvalitní nebo staré matrace. Dalším důvodem, proč se rozhodnout pro zdravotní matrace, je také fakt, že jako na zdravotní pomůcku se na ně vztahuje snížená sazba DPH. Za stejnou kvalitu tedy zaplatíte méně.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Cestování už snad nemůže být snazší

S organizací pohřbu pomáhají pohřební služby