in ,

Je možné se úspěšně seznámit přes seznamku?

Seznamky vznikaly, aniž by se někdo ptal, co zákazníci potřebují. Připomínají online autobazar, kde máte uvedeny ujeté kilometry, barvu, výkon. V seznamce jste zároveň kupující i nabízející a ke všemu máte jen mlhavé informace o osobnostech vystavených osob.

Seznamky většinou zakládali lidé, kteří umí dávat lidi dohromady při osobním setkání. A nerozumí programování ani si neumí představit, jaký máte problém se seznamováním. Oni mají od přírody dar, že jim seznamování jde samo. Proto seznamky nemají řešení, jak vám ušetřit čas strávený seznamováním nebo pomoci dříve najít vysněného partnera, ani chránit před zbytečnými schůzkami.

Seznamky se nevyvíjejí, aby pomáhaly v seznamování.

Přesto přinášejí svým majitelům zisk. A tak se vylepšování omezuje na kosmetické úpravy, které odliší seznamku od konkurence, aby ji porazila. Současné seznamky mají na úspěšnost seznámení jen minimální vliv. Záleží vlastně jen na vašem snažení. My začínáme měnit princip.

Co by měla správná seznamka umět?

Cílem Clubseznamky je do dvou let vytvořit plně automatizovanou seznamku, která vám napíše vábící proslov/upoutávku, vyhledá ideální partnery, domluví schůzky, tak abyste odcházeli, když už ne zamilovaní, tak alespoň nadšení z toho, jak jsme se strefili do vašeho vkusu. Jak to děláme? Přijďte to zjistit do seznamky ClubSeznamka! Budete více spokojení a najdete pravou známost.

Buďme si jistí, že někde žije spřízněná duše

Někde existuje ideální partner a zároveň pohledný/á, zámožný, či alespoň pracovitý/á, sympatický/á. Jenže kolik času, dřiny a ježdění by stálo, takového najít?! Máte ještě sílu a trpělivost pokoušet se o to starým způsobem? Club seznamka pomůže i vám, rychle se do ní hrnou noví zájemci.

What do you think?

9 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Comments

0 comments

Dětský mobilní telefon i pro vaše ratolesti

Pořiďte si konečně nové dveře