in

Jak si pořídit nová vrata

Lilo jako z konve, když mě kamarád přivezl k sobě domů na návštěvu. Zastavil autem před bránou a vyndal malý dálkový ovladač. Brána se sama otevřela, a když jsme projeli dovnitř, tak se zase sama zavřela. Strašně se mi to líbilo a hned jsem se ho vyptával, kolik taková vymoženost stojí a kdo mu to namontoval a hlavně, kolik ho to stálo.

Ochotně se rozpovídal, že mu to postavila firma A-Z pohony. Jak nejdříve hledal vhodnou firmu na internetu, jak si jí prověřoval a hledal levnější. Když ze všech stran slyšel pozitivní reakce, oslovil je poptávkou na dodávku posuvné brány s automatickým pohonem místo původních starých vrat. Byl mile překvapen, jak rychle sjednali schůzku, bránu zaměřili a za několik dní namontovali novou bránu.

Demontáž starých vrat, přípravné práce, montáž nové brány i s úklidem po sobě, takže ani nemusel nikde nic zametat. Prostě tak, jak by to mělo být, když člověk platí za službu soukromé, české teda pardon, moravské firmě.

„Zlaté ručičky“ řekl kamarád, ale to prý ještě nebylo vše. Nakonec  si od této firmy AZ POHONY pořídil i GSM alarm, který mu hlídá dům a pošle mu zprávu na mobil.  Když totiž zkoumal jejich nabídku, všiml si, že dodávají i závory a garážová vrata. Nelenil a majiteli firmy kde pracuje o nich řekl a pochválil jejich vynikající práci. A nedlouho na to viděl firemní auto A-Z pohony u nich ve firmě, jak jejich pracovníci zaměřují novou závoru a garážová vrata.

Opět za pár dní se v areálu firmy kde pracoval, leskla nová garážová vrata a na parkoviště ho pouštěla nová závora. Ale největší překvapení na něj čekalo, když za ním přišel sám majitel firmy a předal mu láhev pravé moravské slivovice jako poděkování za dobrý tip na spolehlivého dodavatele garážových vrat, závor a pohonů.

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Comments

0 comments

AZ Hobby

Vybíráme dětský kočárek, aneb jak se v tom všem vyznat