in

Dětský mobilní telefon i pro vaše ratolesti

Asi nás už dnes nepřekvapí, že i děti prvního stupně základní školy mají vlastní mobilní telefony. Nejdříve kupují dětem mobilní telefon starostliví rodiče, kteří chtějí mít své dítko pod dohledem. Na druhou stranu mohou mobilní telefony rozptylovat od učení. I z těchto důvodů vznikl mobilní telefon pro děti ibaby Q9G, který byl navržen přesně pro potřeby dětí i jejich rodičů. Podívejme se tedy, které výhody mobil pro děti ibaby Q9G přináší.

Jednoduché ovládání dětského mobilu vyladěné pro potřeby dětí

Dětský mobil ibaby Q9G není složitý. Děti v něm najdou vše, co by mohly potřebovat. Dětský telefon se tak naučí rychle ovládat, což je do budoucna připraví na ovládání daleko sofistikovanějších přístrojů.

Dítě neustále pod kontrolou díky zabudovanému GPS lokátoru

Rodiče, kteří chtějí mít přehled o tom, kde se jejich ratolesti pohybují, potěší, že dětský mobilní telefon ibaby Q9G má zabudovaný vysoce výkonný GPS lokátor. Díky němu tak budou moci sledovat v reálném čase, kde se jich dítě právě nachází. Pohodlně na počítači nebo odkudkoliv prostřednictvím chytrého telefonu. Pokud si nejsou rodiče přesto jistí, není nic jednoduššího než dítěti rovnou zavolat. Pro případ nouze je telefon navíc vybaven tlačítkem SOS, po jehož stisknutí telefon automaticky zavolá na 4 zvolená čísla. Nedovolá-li se, odešle automaticky tísňovou SMS zprávu.

S mobilním telefonem pro děti nehrozí hraní si pod lavicí

Učitelé si často stěžují, že děti nedávají při vyučování pozor nebo ruší, protože si hrají s mobilním telefonem. To protože nemají mobilní telefony pro děti ibaby Q9G. Tento telefon totiž umožnuje rodičům nastavit blokování vybraných funkcí na čas vyučování. Dítě se tak může v klidu soustředit na učení bez toho, aby bylo rozptylováno dalšími podněty.

What do you think?

19 points
Upvote Downvote

Written by Seo Geminet

Comments

Napsat komentář

Loading…

0

Vybíráme dětský kočárek, aneb jak se v tom všem vyznat

Je možné se úspěšně seznámit přes seznamku?